/

Czas czytania:

posiTive

Blog został stworzony po to, żeby opisywać życiowe sytuacje, które miały miejsce na mojej drodze, oraz poruszać te aktualne.

Wszystkie zdarzenia skupiają się cały czas w tematyce treningu, życiu zawodnika, trenera i kumpla. Dzielę się swoim podejściem do codziennych zderzeń z rzeczywistością, czyli mogę powiedzieć śmiało, że jest to forma motywacji dla Was. Zdecydowanie mój sposób przekazu odbiega od aktualnych motywatorów w social media typu:

Źle się czujesz, zapierdalaj na trening !

Zostałeś bankrutem życiowym… nie ważne ! Zapierdalaj na trening !

Rozwiodła się z Tobą żona, no i co ? Zapierdalaj na trening!

Masz 39 stopni gorączki i ledwo widzisz…Zapierdalaj na trening !

Do mnie to nie trafia…

Okej spoko, fajnie mieć cały czas pozytywne nastawienie i motywacje, też jestem tego zwolennikiem, ale patrzymy racjonalnie na życie, są rzeczy ważne i ważniejsze.

Jak zamkniesz się na 24h w siłowni i będziesz machał  żelastwem, to potem gadasz takim językiem, jak zwolennicy Zyzza i tańczysz przy każdym lustrze…

Poukładaj tak swoje życie, żeby znaleść miejsce na wszystkie potrzebne wartości.

Moje wyglądają tak:

-Rodzina

-Inwestycja w siebie, rozwój

-Pasja-Praca, w moim przypadku tutaj te terminy się pokrywają i to jest piękne!

-Odpoczynek- poznawaj, zwiedzaj, smakuj, doświadczaj, a nauczysz się dużo.

Ktoś mądry kiedyś powiedział:

Podróże kształcą, ale ludzi wykształconych 😉 ja nie mam tu na myśli papierków i dyplomów,ale po prostu chodzi mi o  życiową inteligencję.

posiTive” – ten termin będzie ze mną do końca moich dni. Ostatnio pojawił się dopiero na ciele, ale w duchu był od najmłodszych lat. Moje podejście do życia zawsze jest pozytywne.

Pojawiają się  problemy  te mniejsze i większe to po prostu staram się z każdego minusa zrobić plus. Wiem jedno,że każde zdarzenie czegoś uczy, i kształtuje naszą osobowość,

tylko tutaj jest tak samo jak z tymi podróżami wyżej, kumacie 😉

Uśmiech, krótka rozmowa, żart ten dobry albo słaby 😉 to jedne z wielu rzeczy, które można wdrożyć w swoje życie. Dlaczego? Po pierwsze zaczniecie przyciągać osoby o podobnym charakterze, nastawieniu i nie będziecie się dusić w towarzystwie hipochondryków, zawistnych nie robiących nic ze swoim życiem nieudaczników. Odpowiedz sobie sam na pytanie czy chcesz otaczać się ludźmi którzy ciągną Cię w górę, czy w dół. Chyba, że jesteś pozytywnym egoistom tak jak ja, to sam  potrafisz się zmotywować do działania i otaczać ludźmi, z którymi idziesz tylko w przód, a wampiry energetyczne skreślasz na starcie. Pasja jest moją pracą, robię to co lubię i jestem bardzo spełniony na tej płaszczyźnie. Ostatnio zaczynam zauważać pozytywny fit back ze strony ludzi, którzy potrzebują pomocy. Po jednej wiadomości na FB zdecydowałem się odwiedzić dom dziecka w Namysłowie. Wizyta u dzieciaków zapoczątkowała nowe znajomości oraz na pewno życiowe doświadczenie. Minął krótki okres i skontaktowali się ze mną ponownie, ale już w innej sprawie. Tutaj zaczyna się historia Marcina…

Chłopak dla którego Wy przyjdziecie 11 grudnia na wykład charytatywny i posłuchacie co ja, Mateusz Stachurski, Daniel Majewski i Paweł Głuchowski mamy Wam do powiedzenia.

Wydarzenie,które się odbędzie jest właśnie całym sednem tego wpisu, jest odpowiedzią na pytanie dlaczego warto uśmiechnąć czasami tą mordę i wyciągnąć pomocną dłoń.

Czy ja zrobiłem, komuś krzywdę jadąc do dzieci ?

Czy ja zrobiłem, komuś krzywdę spotykając się z Marcinem i jego rodziną ?

Czy ja Was na siłę zmuszam do przelewu i przyjścia na warsztaty?

NIE!

Ja byłem sobą! Zrobiłem to, co uważałem za słuszne, znalazłem na to czas i dałem coś od siebie.

A teraz Wy sami chcecie przyjść, chcecie zapłacić i posłuchać międzyinnymi mnie i pomóc Marcinowi…

To takie trudne? Pozytywnie podchodzić do życia i pomagać?

Pokazałem Wam, że nie…

Wpadnijcie napiąć karabin do zdjęcia z Marcinem 😉

Pozdrawiam,

14232569_1045671608887329_8502779773087531330_n

DB.

LIFT YOUR LIFE !

poprzedni wpis

Zawodnik, trener, po prostu kumpel.

następny wpis

Kontakty, szczęście, bo jemu się udało, czyli klasyczny komentarz ludzi, którym nigdy się ”nie uda”

Zamów swój indywidualny
program treningowy

Możesz trenować ze mną, gdziekolwiek się znajdujesz. Zamów indywidualny plan treningowy, opowiedz mi o swoich celach, a ja przygotuję komplet filmików z ćwiczeniami specjalnie dla Ciebie.

Zamów indywidualny trening

Komentarze (3)

Dodaj komentarz