/

Czas czytania:

Lift Your Life ;)

LIFT YOUR LIFE

Takie hasło tłumaczyć można na wiele sposobów…
Ja sobie tłumaczę to tak: Weź życie w swoje łapy !

I właśnie do tego hasła przypisany jest dzisiejszy wpis 😉
Od kiedy pamiętam byłem buntownikiem w podstawówce,liceum
zawsze miałem swoje 5 gr do wrzucenia 😉
W większości sytuacji dostawałem ’’ po łbie’’ i nie wychodziło mi to na dobre,ale również były sytuacje, w których stawiałem na swoim i zgarniałem ’’ wygraną” 😉

Już wtedy doskonale potrafiłem wytłumaczyć sobie ten słynny cytat
”Kto nie ryzykuje nie pije szampana”
Mimo młodego wieku starałem się ważyć konsekwencje swoich czynów i nie raz świadomie podejmowałem decyzje, w których wiedziałem co może mnie spotkać jak nie pójdzie po mojej myśli.Aktualnie dalej tak jest,dalej postępuję podobnie,oczywiście jestem starszy i bardziej doświadczony,więcej kalkuluje,ale zawszę walczę o swoje bo wiem ile jestem wart.

Osoba,która wychodzi przed szereg zawsze będzie miała
grupę ludzi wspierających oraz tą drugą ,tych którzy nienawidzą Cię po prostu za to że jesteś. A jeszcze jak się lepiej od nich ubierasz,masz dużo znajomych i nie jesteś chodzącym hipochondrykiem tylko tryskającym uśmiechem i charyzmą gościem to już masz przejebane 😉

Osoby,które mają dowartościowane swoje ego liczą się z tym,że podejmują ryzyko i mogą być krytykowane i nielubiane, potrafią to dźwignąć i czekać aż otworzą szampana 😉 a to tylko kwestia czasu.Nie kupujesz auta dla innych , nie kupujesz piątej pary butów w miesiącu dla innych, nie jedziesz na egzotyczne wakacje po to żeby Ci zazdrościli tylko moczysz jajka w oceanie i mówisz sobie – jest pięknie 😉 wszystko to robisz dla siebie i masz do tego ogromne prawo! 🙂 i tak znajdą się barany, którzy napiszą swoją wersję, więc totalnie się tym nie przejmuj.
Tak jak ważyłem konsekwencje swoich czynów tak samo konsekwentnie wdrożyłem plan w życie,którego sumiennie się trzymałem i trzymam dalej 😉

Każdy z nas osiąga swój prywatny sukces mniejszy lub większy, ja swój mniejszy już osiągnąłem sprawiłem,że ludzie zaczęli mnie szanować jako trenera, korzystać z moich usług oraz mi zaufali.
Nie pojawiają się już słowa typu:
Czy można z tego wyżyć ? albo i co do końca życia będziesz siedział na siłowni i ciężary odkładał …

Teraz czekam na ten większy,który potrzebuje pewnie paru lat ale już sukcesywnie nad nim pracuję 😉
Na szczęście mamy alternatywne drogi wyboru! Czyli słuchamy siebie i robimy w życiu to na co mamy ochotę!

img_4776

Tatuaże
Podróże
Ubrania
Smochody
Zajawki
Pasje

to ułamek z tego co buduje nas i charakteryzuje naszą osobowość.

Po prostu ten piękny hasztag który każdy zna #LIFESTYLE

Twój lifestyle nigdy nie będzie oryginalny jeżeli nie będziesz sobą !
Więc daj ludziom siebie, czyli to jaki jesteś !
I nie ma czego się bać,jeżeli jesteś sumiennym,pracowitym człowiekiem to kwestia czasu.Szybko też znajdziesz osobę na swojej drodze życia, z którą będziecie nadawać na tych samych falach,ale warunek jest jeden… Musisz być pewien,że wjechałeś na właściwą drogę życia !

Jak ktoś ma jakieś ale , i źle o Tobie mówi to pamiętaj ! Rachunków za Ciebie nie płaci 😉 także miej to głęboko w dupie !

Przekaz jest,krótki i prosty, po prostu ->

LIFT YOUR LIFE 😉

poprzedni wpis

HYBRID ATHLETE

następny wpis

HYBRID ATHLETE

Zamów swój indywidualny
program treningowy

Możesz trenować ze mną, gdziekolwiek się znajdujesz. Zamów indywidualny plan treningowy, opowiedz mi o swoich celach, a ja przygotuję komplet filmików z ćwiczeniami specjalnie dla Ciebie.

Zamów indywidualny trening

Komentarze (6)

Dodaj komentarz